Under ombygging

SMI-skolen i Arendal og SMI-skolen i Kristiansand ble fra 1.1.2022 slått sammen til en skole, SMI-skolen i Agder. Nettsidene våre vil i en periode være noe rotete og mangelfulle. Ta kontakt på telefon (Arendal 37 09 90 50 / Kristiansand 38 07 43 38) ved behov.

Administrasjon

Arendal

Konstituert rektor / avdelingsleder
Vibeke Homdal
37 09 90 72 

vibeke.homdal@smiarendal.no

    

Konstituert rektor / avdelingsleder
Solveig Oveland
37 09 90 64

solveig.oveland@smiarendal.no

    

Konsulent
Liv Nannestad
37 09 90 50

    

Helsesykepleier
Jenny Jeanette Reiersen
37 00 68 70 - 90 91 50 25

jenny.jeanette.reiersen@arendal.kommune.no

    

Rådgiver
Gry Vibeke Slettvold
37 02 47 82

Gry.Vibeke.Slettvold@smiarendal.no

    

 

Kristiansand

Konstituert rektor / avdelingsleder videregående
Siren Ringøen
93 40 63 28 - 38 07 44 87 

siren.ringoen@smikristiansand.no

Siren Ringøen - Klikk for stort bilde    

Konstituert rektor / avdelingsleder grunnskolen
Leif Rune Godfredsen
91 79 33 22 - 38 00 68 70

leif.rune.godtfredsen@smikristiansand.no

Leif Rune Godtfredsen - Klikk for stort bilde    

Konstituert avdelingsleder / Rådgiver
Cecilie "Cille" Erichsen
Sosialpedagogisk veiledning og karriereveiledning
99 62 95 97 - 38 00 89 62

cecilie.erichsen@smikristiansand.no

Du kan lese mer om Cilles rolle her.

Cecilie "Cille" Erichsen - Klikk for stort bilde    

Konsulent
Tone Stenbråten
38 07 43 38

tone.stenbraten@smikristiansand.no

    Tone Stenbråten - Klikk for stort bilde   

​​​ 

Til toppen