Administrasjon

Rektor
Inge Roppen
959 73 246

inge.roppen@smiagder.no

    

Arendal

Avdelingsleder - grunnskole
Vibeke Homdal
37 09 90 72 

vibeke.homdal@smiagder.no

    

Avdelingsleder
Solveig Oveland
37 09 90 64

solveig.oveland@smiagder.no

    

Konsulent
Liv Nannestad
37 09 90 50

    

Helsesykepleier
Jenny Jeanette Reiersen
37 00 68 70 - 90 91 50 25

jenny.jeanette.reiersen@arendal.kommune.no

    

    

 

Kristiansand

Avdelingsleder videregående
Siren Ringøen
93 40 63 28 - 38 07 44 87 

siren.ringoen@smiagder.no

Foto - Klikk for stort bildeSiren Ringøen     

Avdelingsleder grunnskolen
Leif Rune Godfredsen
91 79 33 22 - 38 00 68 70

leif.rune.godtfredsen@smiagder.no

Foto - Klikk for stort bildeLeif Rune Godtfredsen      

Rådgiver
Cecilie "Cille" Erichsen
Sosialpedagogisk veiledning og karriereveiledning
99 62 95 97 - 38 00 89 62

cecilie.erichsen@smiagder.no

Informasjon om rådgiverne på SMI-skolen.

Foto - Klikk for stort bildeCecilie "Cille" Erichsen     

Konsulent
Tone Stenbråten
38 07 43 38

tone.stenbraten@smiagder.no

    Foto - Klikk for stort bildeTone Stenbråten    

​​​ 

Til toppen